На реабілітацію до Грузії відбули ще п’ятнадцять військовослужбовців ЗС України

 Квітень 17, 2018

Реабілітація 15 військовослужбовців Збройних Сил України в сонячній Грузії – важливий знак пам’яті та піклування.64
Учасники АТО проходитимуть курс медико-психологічної реабілітації у сонячній Грузії протягом десяти днів. Це вже друга така група з офіцерів, солдатів та сержантів ЗС України, яка проходить реабілітацію цього року.
«Ми вдячні грузинському народу, міністерству оборони України, Генеральному штабу Збройних Сил України та, зокрема, Головному управлінню морально-психологічного забезпечення, які спланували цей захід. Серед групи є багато важкопоранених, і для них це дуже важливий знак того, що про них піклуються та не забувають», — подякував під час проводів старший групи, полковник Андрій Галдак, начальник інженерної служби 56-ї окремої мотопіхотної бригади, який проходить відновлення після отриманого у зоні бойових дій кульового поранення. 65
Крім того, учасникам групи доручено важливу місію – передати нагороду родині загиблого грузинського воїна. Майор грузинської армії Давид Сіхарулідзе 2015 року вступив до лав 24-го ошб ЗСУ “Айдар”, та загинув під час виконання бойового завдання поблизу селища Новолуганське внаслідок мінометного обстрілу противника у травні 2017 року. Указом Президента України за самовідданість та героїзм, проявлені під час захисту України від агресора, Давида Сіхарулідзе було нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеню (посмертно).

Генеральний штаб ЗСУ 

Схожi записи: