Окупанти на Донеччині заборгували за воду 2,8 мільярда гривень

 Квітень 17, 2018
На сьогодні62 загальна заборгованість за воду в ОРДО складає 2,8 мільярда гривень. Про це повідомив голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський на своїй сторінці у Facebook.

“Якщо на контрольованій території тариф становить близько 30 гривень, то на окупованій – досі 7 гривень, що є взагалі економічно необгрунтованим, але і по таким цінам не платять: заборгованість становить близько 2,8 млрд гривень”, – написав він.

Питання водопостачання до ОРДО Жебрівський обговорив під час зустрічі з директорами філій КП “Вода Донбасу”, які працюють як на тимчасово окупованій, так і на контрольованій українською владою території Донечини.

“Обговорили найгостріші проблеми компанії й необхідність масштабної системної реконструкції. Наголосив, що ані український уряд, ані міжнародники не залишать компанію напризволяще – фінансова допомога буде як на ремонт каналу, так і на приведення до відповідності водогонів й інші потреби підприємства”, – зазначив Жебрівський.

Також чиновник  зауважив, що цьогоріч в планах – розпочати системне вирішення проблеми водопостачання півдня області – Маріуполя, Нікольського, Волноваського та Мангушського районів.

Схожi записи: