В Україні 14 державних організацій опікуються проблемами ветеранів АТО – Розенко

 Квітень 14, 2018
21В уряді відбуваються дискусії щодо питання створення Міністерства у справах ветеранів.

Про це повідомив віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко в інтерв’ю Укрінформу.

«Робота триває, точаться продуктивні дискусії з комітетом Верховної Ради з питань ветеранів. Вони займають активну позицію в цьому процесі. Є дискусії всередині Кабінету Міністрів України. Я думаю, що найближчим часом ми вийдемо на ухвалення відповідних спільних рішень», – зазначив Розенко, відповідаючи на запитання, чи є просування у питанні створення Міністерства у справах ветеранів.

Він наголосив, що «питання не в тому, щоб створити черговий орган, а створити інституцію, яка дійсно візьме на себе турботу про цих людей».

«Одна справа, коли було 10, 20, 30 тисяч – до 100 тисяч учасників АТО – це можна було робити в межах Державної служби ветеранів. Але на сьогодні людей, які мають статус учасників АТО – понад 330 тисяч. Це люди, які пройшли крізь війну, яким треба допомагати адаптуватися в прямому і переносному значення цього слова, отримати психологічну, медичну допомогу», –  сказав Розенко.

Нині, зазначив він, понад 14 різноманітних державних установ і організацій опікуються проблемами ветеранів АТО.

«В семи няньок – дитя без ока, тому я абсолютно підтримую процес зведення функції роботи з ветеранами до одного органу. Забрати ці функції від інших міністерств, сконцентрувати все в єдиному органі влади – і так, як це зроблено в Сполучених Штатах Америки, щоб це було справді створено міністерство ветеранів», –  повідомив віце-прем’єр-міністр.

 

Схожi записи: