Росія продовжує лити інформотруту

 Березень 31, 2018

5545_p_16_img_000110 свіжих фейків кремлівської пропаганди

  1. Фінський спостерігач назвав вибори у Криму справжньою демократією

Фінський спостерігач і правозахисник Йохан Бекман каже, що вибори в Росії були прозорі й демократичні, й у Криму встановлено реальну демократію, повідомляє агентство «Інтерфакс».

Періодична прокремлівська дезінформація про фінів, які відвідують Крим. Дані «спостерігачі» жодним чином не представляють фінську державу. Це просто «делегація» на чолі з відомим прокремлівським пропагандистом Йоханом Бекманом.

Фінляндія засуджує незаконну анексію з боку Росії, яка суперечить міжнародному праву. Тому Європейський Союз і Фінляндія як держава-член не визнають проведення виборів Російською Федерацією на Кримському півострові. Спостерігачі ОБСЄ не брали участі у спостереженнях за виборами на території Криму.

Дані вибори не можуть бути демократичними, тому що вони не визнані світовим співтовариством у цілому.

  1. Генштаб ЗСУ: на Донбасі скоро почнеться нова військова операція

Військове керівництво України оголосило військову кампанію, спрямовану на визволення окупованого Росією Донбасу і наступ на Крим, повідомляє видання Regnum.

Джерелом цієї фейкової історії, яку цитують усі ЗМІ, є офіцер Управління правового забезпечення Генерального штабу Збройних Сил України, який 6 березня виступив на брифінгу в Києві для обговорення нового закону України про реінтеграцію Донбасу і деокупацію Криму. Жодного разу в ході брифінгу  представник Генштабу не сказав про початок нової військової кампанії або наступу.

  1. Скрипаля брудно і невміло отруїли українські спецслужби

«В англійській пресі я прочитав досить цікаву версію: ніби в Солсбері могли спрацювати українські спецслужби, щоб ще сильніше зіштовхнути Росію із Заходом. І якщо Тереза Мей говорить без доказів, ми теж можемо скористатися цією логікою і допустити, що отруєння Скрипаля — робота українських спецслужб», — заявив черговий «військовий експерт» Віктор Баранець виданню «Царьград».

Версій щодо отруєння Скрипаля від представників російської верхівки і прокремлівських ЗМІ за останній тиждень уже було озвучено більше десятка, і з кожною виступає черговий «експерт» з даного питання. Ну а український слід завжди був паличкою-стукалочкою для російських ЗМІ, коли нема чого сказати на виправдання. Фейк про злих українців, які винні у всіх бідах Росії, вже четвертий рік використовується для зомбування ватних верств населення.

  1. Українців використовують як лабораторних мишей

Крім офіційно визнаних 11 закритих мікробіологічних центрів США (до речі, один з них розташований біля кордону з Росією), в Україні функціонує полігон, який діє за американською військовою програмою DTRA. Згідно із нею в підконтрольних Вашингтону державах будуються закриті мікробіологічні центри, непідконтрольні місцевій владі. Є версія, що біологи США, прикриті дипломатичним імунітетом, ведуть там дослідження, що не відповідають міжнародним обмеженням щодо біологічної зброї, пише видання «Взгляд».

Періодично повторюється дезінформація, яка щоразу обростає новими «фактами і доказами». Ця тема вже розглядалася нами в минулих випусках. Суть фейку залишається тією ж, тільки змінюється кількість і місця розташування цих лабораторій на території України.

  1. Не просто страйк: засідання ООН зірвалося з вини української делегації

Ми писали про «секретну» доповідь Росії в ООН, присвячену порушенням прав кримчан Україною. За анонсом російської сторони, він мав стати сенсацією. Але, як і очікувалося, сенсації не вийшло.

Україна прагнула будь-яким способом зірвати засідання. За офіційною версією, його скасували через страйк персоналу.

«Згідно з вартою уваги інформацією від джерела з профспілки персоналу працівників відділення ООН у Женеві напередодні працівники вказаної профспілки були помічені з членами української делегації в одному з найдорожчих ресторанів Женеви», — повідомляє сайт «Украина.ру».

Знову злі українці купили за тарілку борщу весь персонал відділення ООН у Женеві, і ті вирішили не виходити на роботу. Варто зазначити, що анонс наступного «сенсаційного» виступу тримається в таємниці, щоб, не дай Бог, знову не зірвалося.

  1. Для скарг у трибунал на злочини української влади у «ДНР» запустили сайт

В одному зі своїх попередніх випусків ми вже розглядали фейк про те, що нібито «Міжнародний кримінальний суд прийняв до розгляду 332 справи, спрямовані «громадськими працівниками «ДНР» за фактом тортур, які застосовуються українськими бойовиками на Донбасі. Правда, сам МКС про це досі не знає, тому що даних справ немає в розгляді. Але це не зупиняє «громадських діячів з «ДНР». Тож жителі Донбасу тепер зможуть звернутися у народний трибунал із військових злочинів української влади через офіційний сайт, повідомляє сайт «Лента.ру».

Причому учасником трибуналу може стати кожен охочий, потрібно лише залишити заявку на сайті. Всіх «злочинців», зокрема Президента України, будуть викликати по електронній пошті. А головним суддею, напевно, буде адміністратор сайта.

Але найголовніша родзинка в тому, що весь процес буде вестися за законами і судовими процедурами Української держави, яку вони не визнають.

  1. «Газпром» готує позов до Києва в міжнародний арбітраж

«Газпром» не визнає правомірність накладеного Україною антимонопольного штрафу і вважає порушенням своїх прав дії Києва щодо стягнення коштів з компанії, повідомляє сайт «Русская весна».

Чергова спроба виправдати провал газової політики Кремля і програш «Газпрому» Україні в суді за допомогою ручних ЗМІ. Програш Кремля в газовій війні з Україною вже визнали навіть провідні російські ЗМІ. Видання «Коммерсант» пише, що російський монополіст «Газпром», який винен Україні кругленьку суму, не зможе обійтися без транзиту газу через Україну і після 2019 року.

Річ у тому, що до того часу холдинг не зможе повністю завантажити газогони «Північний потік-2» і «Турецький потік».

Видання зазначає, що газогін Eugal, який має стати продовженням «Північного потоку-2» на території Німеччини, може бути побудований тільки до кінця 2020 року, будівництво «Північного потоку-2» при цьому має завершитися (не факт, що так буде!) до кінця 2019 року. Але в світлі останніх подій у Європарламенті щодо завершення будівництва «Північного потоку-2» є великі сумніви.

  1. Бандерівці НЕ погребують отримати паспорти РФ з економічних міркувань

Політолог Олександр Дудчак прокоментував слова екс-міністра економіки України Віктора Суслова про те, що 3 млн українців можуть перейти в російське громадянство, якщо Київ все ж вирішить розірвати дипломатичні відносини з Росією.

За словами Дудчака, російське громадянство готове прийняти й більша кількість людей, незважаючи на політичні погляди і переконання, повідомляє сайт «Свободная пресса».

Київ розірвав програму економічного співробітництва з Росією, але, як не дивно, це не спричинило ажіотажу в отриманні російських паспортів серед населення України. За 2017 рік вид на проживання попросили аж 85 тисяч українців, тому цифри, наведені черговим «експертом», є плодом його нездорової фантазії.

  1. Звірства ЗСУ на Донбасі: у прямому ефірі російського ТБ розповіли, як українські вояки ґвалтували дітей і знущалися з дівчат

«Мені запам’яталося те, про що сказав мені Олександр Захарченко. Коли ми обговорювали все те, що відбувається зараз на Донбасі, він сказав: «Ви знаєте, таких звірств ми не бачили ніколи. Це нелюди». І навів приклад того, що дуже багато таких випадків, про які просто страшно сьогодні говорити. Згвалтована восьмирічна дівчинка, якій всередину статевих органів заливається пінобетон. Навели випадки, коли чотири дівчинки, буквально від 18 до 25 років, яким на лобі вирізали «Кума сепаратиста», «Дружина сепаратиста», «Дочка сепаратиста». З розрізаними грудьми їх спина до спини посадили, дротом зв’язали і відправили родичам», — заявила перший член Ради Федерації Федеральних зборів РФ від виконавчої влади Республіки Крим Ольга Ковітіді, повідомляє новинне агентство «Харьков».

Чергова історія про «розіп’ятого» хлопчика. Але в тій історії хоч свідок був, яка, правда, ще в кількох інших історіях для кремлівських ЗМІ засвітилася. Тут же ні фото, ні розповіді очевидців немає, нічого. Але для російського зомбі ТБ це й не потрібно, там піпл і так хаває, тим більше, що сам Захарченко розповів.

  1. Україну зачищають у межах глобального потепління

Захід хоче звільнити територію України від населення, щоб заселити її, коли клімат там стане більш комфортним. Про це в ефірі телеканалу «Россия-1» заявив екс-нардеп України Ігор Марков, повідомляє «Политнавигатор».

Тут, як кажуть, без коментарів.

«Інформаційний спротив»

Схожi записи: