Українські спортсмени не братимуть участь у жодних змаганнях, що проходять на території РФ

 Березень 14, 2018

Vbybcnthcndj-e1521028482122 (1) 630_360_1481887708-250114 березня Міністр молоді та спорту Ігор Жданов підписав наказ про заборону участі національних збірних команд України у спортивних заходах на території Російської Федерації.

Цей документ забороняє планувати та проводити навчально-тренувальні збори на території країни-агресора та участь членів національних збірних команд України з видів спорту в усіх спортивних змаганнях, що проводяться на теренах РФ.

“Сьогодення вимагає від нас більш рішучих дій. Тому я підписав новий наказ – про те, що згідно із нещодавно прийнятим законом України “Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях”, – українські спортсмени не братимуть участь у жодних змаганнях, що проходять на території РФ”, – наголосив  Ігор Жданов.

Також Міністр закликав міжнародні федерації не призначати змагань на території країни, де систематично нехтують міжнародним законодавством у сфері спорту, та яка є порушником кодексу ВАДА: “Агресори і порушники мають бути вигнаними з арени світового спорту!”
Повідомляє Урядовий портал

Схожi записи: