Військові пенсіонери почнуть отримувати підвищені пенсії вже у березні

 Березень 14, 2018

901370Процес перерахунку та осучаснення пенсій військовим пенсіонерам уже запущено. Перші виплати почнуться вже наприкінці березня. Про це заявив віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко в ефірі телеканалу NewsOne.

За його словами, на перерахунок пенсій для військових пенсіонерів потрібно приблизно 8 млрд гривень.

У жовтні минулого року військовим пенсіонерам не перерахували пенсії. У зв’язку з цим було розроблено законопроект, який через дискусії так і не був прийнятий.

«Саме тому уряд прийняв рішення піти на випередження і прийняв відповідну постанову Кабінету Міністрів України, якою взяв на себе зобов’язання і зараз це реалізується. Заднім числом, з 1 січня 2018 року, всі пенсії військовим пенсіонерам будуть перераховані і осучаснені», – пояснив віце-прем’єр-міністр України.

Павло Розенко зазначив, що перерахунок військових пенсій здійснити складніше, але це не повинно зайняти багато часу.

«Зараз цей процес триває. В кінці березня стартують уже реальні виплати пенсіонерам… Я переконаний, що протягом березня-квітня військові пенсіонери отримають нові пенсії», – підкреслив він.

Подальший процес осучаснення пенсій залежить від додаткових коштів, які можуть надійти до Пенсійного фонду України, додав Павло Розенко.

Схожi записи: