На відновлення Донбасу виділили додаткових $2 мільйони

 Березень 14, 2018
1607Цільовий фонд багатьох партнерів (ЦФБП) виділив перші $2 мільйони на відновлення і розбудову миру на Донбасі. Про це повідомляє прес-служба Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб.

“В рамках Цільового фонду багатьох партнерів виділено перші $2 мільйони на відновлення і розбудову миру на Донбасі. Кошти надані Урядами Канади та Швеції та адмініструватимуться Світовим Банком відповідно до пріоритетів, визначених Державною цільовою програмою “Відновлення та розбудова миру в Східних регіонах України”, – йдеться у повідомленні.

Відповідне рішення було прийнято на засіданні ЦФБП 13 березня.

“Кошти грантів будуть спрямовані на фінансування пріоритетних проектів, які здійснюються на виконання Державної цільової програми “Відновлення та розбудова миру в східних регіонах України”, та “Стратегії інтеграції внутрішньо переміщених осіб та провадження довгострокових рішень щодо внутрішнього переміщення на період до 2020 року”, – додали у відомстві.

Обидва стратегічні документи були розроблені МТОТ разом із місцевими громадами та ухвалені Кабінетом Міністрів України наприкінці 2017 року.

Схожi записи: