“Кремль зробив цих малих українців сиротами”

 Березень 13, 2018

_nСтаном на грудень 2017 року в Україні нараховувалося 2 038 дітей військовослужбовців, чиї батьки загинули на Донбасі внаслідок російської агресіі. Росіяни, подивіться в очі цим дітям. Це ваш президент Путін, ваші найманці, ваші маріонетки на Сході України з вашоі зброі вбили татусів цих дітей. Кремль зробив цих малих украінців сиротами. Й цього ми не забудемо ніколи. ( хтось там плаче за котом Матроскіним, а в мене немає сліз після 2014 за жодним росіянином, що підтримав війну і вбивство украінців. Це водорозділ. )……
В ці дні в ВР проходить презентація календаря «Погляд майбутнього на 2018 рік» громадської організації «Серця Кіборгів». 12 дітей, чиї Татусі загинули. 12 пар очей. 12 цитат про Тата. Діти пишаються Батьком – Героєм, але мріють про живого тата….
50_nРазом з Анатолієм Свиридом, керівником ГО “Серця Кіборгів” й одним з автором календаря, відкрили цю експозицію. Подякувала за іх подвиг під час оборони ДАП і за цю ініціативу. Придбала кілька календарів й звертаюся до колег – депутатів і журналістів: підтримайте ідею. Зібрані кошти підуть на оздоровлення дітей, що втратити батьків.
А вже завтра в Вашингтоні відбудеться показ фільму «Кіборги». 16 березня – презентація фільму в Гаазі. Світ має знати про злочини Росіі, країни – крадія, отруйника, вбивці.
Довідково: З 2014 року внаслідок російськоі агресії вдовами залишились 1 404 жінок, а 2 220 жінок втратили свої синів. 229 тисяч дітей стали ВПО.
Внаслідок підриву бойовиками терміналу ДАП загинули 58 його захисників. У захисті ДАП брали участь бійці 95ої, 79ої ,55ої, 93ої та інші підрозділи.

11_n32 тисячі дітей проживають в населених пунктах поблизу лінії зіткнення й щодня наражаються на загрозу підірватись на мінах та вибухонебезпечних предметах.
Від мін покалічено 68 дітей.
Діти очікують повернення своіх батьків з тюрем ОРДЛО і РФ. Діти є в більш ніж 40 представників кримськотатарського народу, які утримуються в окупованому Криму та в РФ, й більше ніж 20 українців – політв’язнів Кремля та заручників, що утримуються в окупованому Донбасі.а

Повідомляє Ірина Геращенко на сторінці в Facebook

Схожi записи: