Порошенко обговорив з Могеріні деталі миротворчої місії на Донбасі

 Березень 12, 2018
Миротворча місія Організації Об’єднаних Націй на Донбасі повинна мати традиційний формат і статус подібних місій ООН та контролювати всю окуповану територію, включно з ділянкою українсько-російського кордону.

28Про це заявив Президент Петро Порошенко під час спільного брифінгу з Високим представником Європейського Союзу із закордонних справ і безпекової політики – Віце-Президентом Європейської Комісії Федерікою Могеріні, повідомляє Укрінформ.

“Дуже велику увагу ми з пані Могеріні приділили деталям розгортання миротворчої місії на Донбасі, базуючись на рішеннях Ради безпеки ООН, яка діятиме на всій окупованій території, включно з неконтрольованою ділянкою українсько-російського кордону, яка матиме статус і формат традиційної миротворчої місії, що розгортається за рішенням РБ ООН”, – сказав він.

Як повідомлялося, сьогодні з робочим візитом в Україні перебуває Високий представник Європейського Союзу із закордонних справ і безпекової політики – Віце-президент Європейської Комісії Федеріка Могеріні.

Схожi записи: