Священика вигнали з храму через молитви за перемогу ЗС України

 Березень 12, 2018

cвященикУ Запоріжжі священика Московського патріархату – Ігоря Савву – позбавили парафії через українську позицію. За словами вірян, отець Ігор, зокрема, молився за перемогу ЗС України та відмовлявся згадувати у богослужіннях російського патріарха Кирила. Про це повідомляє сайт “Інформаційний спротив” з посиланням на ТСН.

“Якщо на Україну напали, то це зло, і церква не може бути осторонь цього зла, вона повинна висловити свою думку. Тому, напевно, це найголовніша тема, через яку висловлювалися до нас претензії, до мене особисто”, – заявив священик.
Про покарання панотця неодноразово попереджали, а 11 березня повідомили – служити у храмі він більше не буде. Представники єпархії прийшли до церкви у супроводі молодиків. Ті залишили храм тільки після виклику поліції. Митрополит Запорізький та Мелітопольський Лука, який приїхав на місце, спілкуватися з вірянами відмовився.

У храмі тепер правитиме інший священик, а частина вірян заявила, що шукатиме інше місце для молитов, оскільки має патріотичну позицію.

Схожi записи: