Позашляховик «Богдан» допущено до експлуатації у Збройних Силах

 Лютий 16, 2018

5539p_14_img_0001vvВантажопідйомність нового автомобіля — 11000 кг. Він оснащений рядним 6-циліндровим дизельним двигуном з турбонаддувом, об’єм якого становить 9,7 л, а потужність — 380 к. с. Розвиває максимальну швидкість до 85 км/год і має запас ходу у 1447 км. Автомобіль здатний перевозити 48 осіб на розкладних лавках

Наприкінці минулого року Міністерство оборони України завершило визначальні відомчі випробування автомобіля «Богдан 63172». За їхніми результатами нова модифікація автомобіля «підтвердила належний технічний рівень підготовки автомобіля, який забезпечує виконання покладених на нього завдань». Тому цей трьохосний позашляховик було рекомендовано «допустити до експлуатації в Збройних Силах України в особливий період». На новий автомобіль встановлено двигун китайського виробництва Weichai Power. Це 6-циліндровий дизельний двигун з турбонаддувом, робочий об’єм якого становить 9,7 л, а потужність — 380 к.с. Застосування цих двигунів дозволило автовиробникові відмовитися від використання складників російського виробництва по всій лінійці продукції.

Вантажні автомобілі «Богдан 63172» підвищеної прохідності, обладнані бортовою платформою, призначені для перевезення особового складу, різних вантажів, буксирування транспортних і спеціальних причепів (озброєння і військової техніки) по всіх видах доріг, бездоріжжю і пересіченій місцевості. Авто обладнано системою регулювання тиску повітря в шинах, лебідкою з тяговим зусиллям 12000 кгс, передпусковим підігрівачем.

Вантажопідйомність цього позашляховика становить 11000 кг. Автомобіль розвиває максимальну швидкість до 85 км/год, має запас ходу — 1447 км і здатний перевозити 48 осіб на розкладних лавках.

Військові фахівці вважають, що в корпорації «Богдан» були вагомі підстави для вибору автомобілів сімейства МАЗ-6317 як базових для свого збірного проекту. Адже повноприводний МАЗ-6317 (6×6) був створений за технічними умовами Міністерства оборони СРСР. Його дослідні зразки пройшли приймальні випробування в усіх природно-кліматичних зонах СРСР. Головною його перевагою є екстраординарна прохідність в умовах бездоріжжя.

Сергій ВОРОНКОВ, «Народна армія»

Схожi записи: