Щонайменше 10 батальйонів ЗСУ будуть оснащені новими приладами нічного бачення

 Лютий 14, 2018
2Для Збройних Сил України Сполучені Штати Америки передали 2,5 тисячі монокулярів нічного бачення AN/PVS-14 на загальну суму $5,8 млн.

Офіційна церемонія передачі приладів відбулася у сьогодні у Києві за участю посла в Україні Марі Йованович та начальника Генерального штабу – головнокомандувача ЗСУ генерала армії Віктора Муженка, повідомляє Укрінформ.

“Для мене дуже велике задоволення бути сьогодні тут для передачі 2500 приладів нічного бачення нашим партнерам – Збройним Силам України. З ними загальна кількість приборів нічного бачення, які ми надали, збільшилася майже у 2 рази”, – заявила посол.

Вона підкреслила, що завдяки цим приладам ЗСУ зможуть “залишатися пильними та гарантувати безпеку українського народу в нічний час”.

Американський дипломат додала, що прилади нічного бачення є дуже важливим елементом посилення обороноздатності України. Однак це лише невелика частина із загального обсягу оборонної допомоги, яку США надали Україні, що сягає 850 мільйонів доларів.

Прибори нічного бачення було надано українській стороні на безоплатній основі відповідно до Програми сприяння безпеці в Україні, яка здійснюється за підтримки уряду США.

Начальник Генштабу Віктор Муженко подякував уряду США та американському народу за допомогу, яка надається Україні у нелегкі для неї часи.

“Сполучені Штати – це стратегічний партнер України, і відсоток матеріальної допомоги Збройним Силам від загальної допомоги, яка була надана ЗСУ, становить близько 90 відсотків”, – наголосив він.

За словами начальника Генштабу Віктора Муженка, передані прилади нічного бачення дадуть змогу оснастити щонайменше 10 батальйонів ЗСУ.

Схожi записи: