У річницю обстрілу Краматорську, громадські організації відкрили меморіал “Скільки людей ще має загинути?”

 Лютий 10, 2018

 

 IMG_0931_498x664

Сьогодні, 10 лютого, у річницю обстрілу Краматорську, громадські організації, що займаються питаннями Донбасу, відкрили меморіал “Скільки людей ще має загинути?”. Відкриття меморіалу присвячено пам’яті загиблих на Сході України внаслідок війни розв’язаної Російською Федерацією у 2014 році. Захід пройшов за участю громадських організації та місцевої влади.

На відкритті Меморіалу зі вступним словом виступив Олександр Микитенко, голова “MEX Advertising”, який є автором ідеї та розробником меморіалу на замовлення ГО «Інформація та безпека». Олександр зазначив, що меморіал встановлено на тому самому місці, куди 10 лютого влучив один з реактивних снарядів бойовиків, контрольованих Російською Федерацією. Було обстріляно аеропорт і житлові квартали Краматорську. За даними ООН, внаслідок російської агресії на Сході країни загинуло понад 10 000 осіб.

Заступник Краматорського міського голови Юрій Люлька, висловив слова вдячності та відмітив важливість такої події для Краматорська та для всієї країни.

Учасники події вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та покладанням квітів.

IMG_0935_498x664

IMG_0932_498x664

Схожi записи: