Військові медики відпрацювали дії під час занять з надання першої медичної допомоги в складних зимових умовах

 Лютий 6, 2018

00Військові медики та стрільці-санітари з різних підрозділів окремої десантно-штурмової бригади відпрацювали дії під час занять з надання першої медичної допомоги в зимових умовах.
Учасники занять підвищили навички під час евакуації умовного «пораненого» з підбитої техніки, наданню невідкладної медичної допомоги і подальшого транспортування «пораненого» в безпечну зону. Також десантники закріпили знання щодо само- і взаємодопомоги з використанням засобів індивідуальної аптечки та сумки санітара.
– Перше – це у максимально стислий термін витягти «пораненого» з машини, накласти турнікет, пов’язку. За необхідності – ввести знеболювальне та підготувати його до подальшої евакуації. Це ваші першочергові дії. – відзначає на занятті інструктор-медик.
Десантники вчилися евакуації з лінії вогню поранених, зупиняти кровотечу, визначати характер поранення тощо.
– Найскладніше те, що в зимових умовах військовослужбовець одягнений в декілька шарів одягу. У випадку поранення, одяг утруднює візуалізацію рани, тому той, хто надає допомогу, повинен швидко і правильно визначити характер поранення і негайно вживати заходів. Без права на помилку. До того ж мороз, який сковує всі рухи», – додає медик.
Загалом заняття проходили за участю штатних екіпажів бойових машин із залученням інструкторів медичного підрозділу, з використанням необхідного медичного обладнання та майна, з наочною імітацією характерних поранень.

98

 

 

 

 

 

 

Прес-служба командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України

Схожi записи: