Привітання Міністра оборони України з нагоди Дня Сухопутних військ Збройних Сил України

 Грудень 12, 2017

Шановні військовослужбовці Сухопутних військ Збройних Сил України!
Щиросердно вітаю вас зі святом — Днем Сухопутних військ

24991579_863377573830580_2602161448082611037_nСьогодні основа обороноздатності нашої держави та могутності її Збройних Сил – Сухопутні війська України – відзначають своє свято.

Сухопутні війська – це найпотужніший компонент вітчизняного війська, що об’єднав воєдино механізовані й танкові війська, ракетні війська і артилерію, армійську авіацію, підрозділи протиповітряної оборони, спеціальні війська, підрозділи технічного та тилового забезпечення. Сухопутні війська поправу є становим хребтом армії.

Саме на частини і підрозділи нашого війська, що воюють на суходолі й із честю виконують поставлені завдання, випадає основний тягар протидії ворожій агресії, саме в їхніх лавах найбільше звитяжців-героїв, які віддали своє життя, захищаючи Україну від підступного ворога. Вічна слава і шана офіцерам та солдатам, які пішли на таку самопожертву!

Сухопутні війська є взірцем Збройних Сил, і саме по тим змінам, які зараз відбуваються, ми можемо оцінювати як правильність обраної стратегії реформ, так і примножувати практичний досвід всього Українського війська. Тому держава вкладатиме максимальних зусиль, ресурсів та підтримки у розвиток цієї важливої компоненти в системі обороноздатності країни.

Я вдячний вам, шановні військовослужбовці Сухопутних військ, за самовідданість, мужність, професіоналізм та патріотизм, які ви продовжуєте проявляти у ході антитерористичної операції, за те, що не зробили жодного кроку назад, не зважаючи на те, як би ворог не намагався на вас тиснути.

Низько вклоняюся Героям, які віддали своє життя в ім’я нашої Незалежності та ветеранам Сухопутних військ!

Дякую кожному, хто і сьогодні, цього святкового дня боронить українську землю від ворога.

Зі святом!

Міністр оборони України 

генерал армії України                                                          Степан Полторак

Схожi записи: