Привітання Президента України з нагоди Дня Сухопутних військ Збройних Сил України

 Грудень 12, 2017

Шановні воїни!

Вітаю вас із Днем Сухопутних військ Збройних Сил України

24993469_1161109497356774_3669736565448141283_nУ важкий для країни час ви першими стали на захист її незалежності та територіальної цілісності. Завдяки злагодженим та успішним діям військових частин Сухопутних військ було зупинено просування ворога у глиб нашої території та звільненні стратегічно важливі населені пункти – Маріуполь, Красний Лиман, Миколаївка, Слов`янськ, Краматорськ, Северодонецьк, Лисичанськ, Дружківка, Сіверськ, Піски та інші.

На противагу підступності російських найманців ви протиставили свою непохитну вірність ідеям свободи й незалежності рідної землі, принципам народної моралі, національним і загальнолюдським цінностям.

Навіки увійде в історію України подвиг “кіборгів” донецького аеропорту, що перевершив славу трьохсот спартанців, незалежність та нестримність “Чорної бригади”, стійкість, мужність та непереможність усіх воїнів – піхотинців, танкістів та артилеристів, представників інших родів військ, бойового та матеріально-технічного забезпечення, які, щохвилини ризикуючи життям на “нулі”, надійно стоять на захисті не тільки своєї Вітчизни, але й усієї демократичної Європи.

Вічна пам`ять та слава героям, хто віддав своє життя за незалежність країни, її мир та спокій, світле майбутнє Українського народу. Їх подвиг вічно житиме в наших серцях та слугуватиме взірцем чесного, беззавітного служіння Батьківщині.
Честь і слава воїнам-сухопутникам, які щоденно доводять – немає такої сили, що може порушити дух і волю українського воїна.
Вірю, що ваша висока професійність у поєднанні з потужною зброєю і військовою технікою й надалі залишатимуться могутнім гарантом обороноздатності нашої держави.
Бажаю вас і вашим родинам міцного здоров`я, щастя та добробуту, нових звершень в ім`я нашої перемоги!

Слава Україні!
Слава Сухопутним військам Збройних Сил України!

Схожi записи: