Вітання Президента України – Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України із Днем Збройних Сил України

 Грудень 6, 2017

Військовослужбовцям, працівникам

та ветеранам Збройних Сил України

Шановні воїни!

Сердечно вітаю вас із Днем Збройних Сил України.

Сьогодні увесь світ констатує, що у запеклих боях на Сході України народилась зовсім інша Армія – Армія Нескорених, яка відправила на звалище історії міф про непереможність російського війська, скасувала загарбницькі плани кремлівських окупантів, зупинила ворога та продовжує підтримувати стабільність уздовж лінії розмежування.

Від імені Українського народу висловлюю вдячність усім тим, хто носить горде звання – військовослужбовець Збройних Сил України.

Ви – воїни миру. Саме ви встали на шляху російських, гібридних військ, захистивши Україну і європейські народи від терористичної чуми.

Ви – воїни честі. Саме тому вам довіряє переконлива більшість українців.

Ви – мужні й безстрашні професіонали військової справи, завдяки яким Українські Збройні Сили посідають почесне місце серед когорти найпотужніших армій світу.

Нинішні й прийдешні покоління завжди пам’ятатимуть той беззаперечний факт, що наша держава вистояла і зберегла свою незалежність саме завдяки відвазі, героїзму та самопожертві українського воїна.

Ми схиляємо голови перед пам’яттю героїв, які віддали своє життя за Україну. Вічна їм слава!

Переконаний, що незламний і непереможний бойовий дух, мужність і професіоналізм воїнів Збройних Сил України й надалі будуть національною гордістю, гарантом стабільності та безпеки України.

Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, благополуччя та незламної віри у нашу перемогу.

Слава Україні!

Слава її Збройним Силам!

Президент України –

Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України                     П.О.ПОРОШЕНКО

 

 

Схожi записи: