Привітання начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України з нагоди Дня Збройних Сил України

 Грудень 6, 2017

Дорогі бойові друзі!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем Збройних Сил України!

Двадцять шість років новітньої історії українського війська – це тернистий шлях від становлення, спроб знищення до вагомих досягнень, міжнародного та всенародного визнання.

Сьогодні Збройні Сили України перебувають в авангарді боротьби українського народу проти російської збройної агресії. Саме завдяки мужності та героїзму наших воїнів на фронті створено належні умови для відновлення територіальної цілісності та здійснення комплексу реформ з модернізації країни.

Як начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України пишаюся тим, що маю можливість командувати Збройними Силами, які за рівнем набутого бойового досвіду та підготовки особового складу є одними із найсильніших у світі.

З нагоди свята висловлюю щиру вдячність всьому особовому складу Збройних Сил України за сумлінне виконання службового обов’язку, вірність Військовій присязі та високу громадянську позицію.

У цей урочистий день бажаю всім військовослужбовцям, вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добробуту та вдачі на шляху реалізації усіх планів і задумів!

Слава Збройним Силам України!

Слава Україні!

генерал армії України                                                     В.М.МУЖЕНКО

Схожi записи: