У Повітряних Силах усіх годуватимуть шоколадом

 Листопад 20, 2017

5526_p_17_img_0001Такі зміни передбачають у меню авіаторів і вартових неба

Особовий склад Повітряних Сил завжди харчувався за окремими нормами. І навіть для льотчиків вони є різними. Наприклад, до раціону винищувачів, штурмовиків, бомбардувальників, або, як їх узагальнено називають, реактивників, завжди додають шоколад. Транспортники Ан-26, приміром, харчуються скромніше. Тобто в їдальнях однієї авіабригади одночасно можуть готувати за трьома раціонами. Що зміниться з переходом частин Повітряних Сил на нову систему харчування? Все дуже просто: шоколад відтепер їстимуть усі! Тобто набір продуктів буде однаковим, але норми будуть різними.

На сьогодні всі частини Повітряних Сил харчуються за колишньою схемою, але вже з наступного року розпочнеться поступовий перехід на нову систему.

За словами начальника Центрального управління продовольчого забезпечення Збройних Сил України Тилу Збройних Сил України полковника Миколи Куклюка, стартуватиме він із Харківського національного університету Повітряних Сил. Підготовчий процес там уже триває.

Наразі передбачають революційні зміни в наборі продуктів. Нині загальновійськова норма, за якою харчуються військовослужбовці, містить 32 найменування продуктів. А новий Каталог продуктів харчування має їх понад 300. Із новинок — свіжі фрукти й соки, значно ширший асортимент риби, м’яса, молочних продуктів. Досить згадати те, що серед останніх з’явилися йогурти, бринза та вершки.

Як розповів тимчасовий виконувач обов’язків начальника продовольчої служби Командування Повітряних Сил підполковник Олександр Шкляр, залежно від специфіки завдань, що виконують військовослужбовці різних родів військ, визначатимуть і коефіцієнт, відповідно до якого нормуватимуть харчування. За одиницю вибрано загальновійськову норму. Під час навчань із бойової підготовки та польових виходів цей коефіцієнт зростає до 1,1, а в період виконання завдань за призначенням (тобто в районі проведення антитерористичної операції) — до 1,2. В авіації цей коефіцієнт уже від початку дорівнює 1,1, під час перебазування на запасні аеродроми він збільшується до 1,15, а в АТО — до 1,2. До того ж, якщо раніше такий продукт, як шоколад, був прерогативою льотчиків, то незабаром його бачитимуть у своєму раціоні всі вартові неба та авіатори.

На завершення про калорії. Зі зростанням переліку продуктів харчування не може знижуватися калорійність самого харчування. Залежно від специфіки виконання завдань калорійність харчування українських військовослужбовців становитиме від 3,5 до 6 тис. кілокалорій. Іншими словами, з переходом до нового меню авіатори їстимуть не гірше, ніж удома.

Олексій ТРИГУБ

Схожi записи: