На Миколаївщині триває будівництво військового містечка за світовими стандартами

 Листопад 9, 2017

5525_p_11_img_1 Нині у війську активно розбудовують об’єкти навчально-польової бази. Поточного року згідно з рішенням Президента України та керівництва оборонного відомства на полігонах створено кілька нових об’єктів, що відповідають сучасним вимогам, також і стандартам НАТО.

5525_p_11_img_3Невдовзі один із найбільших у Європі Широколанівський полігон стане сучасним цілісним навчальним комплексом

5525_p_11_img_2Будівництво військового містечка на Миколаївщині розпочалося в грудні 2016 року. На місці майбутнього табірного містечка, площа якого майже 36 га, триває будівництво 11 казарм, їдальні, розрахованої на обслуговування 2500 осіб, об’єктів інженерного забезпечення, очисних споруд, станції водоочищення, котельні

5525_p_11_img_5За словами начальника відділу капітального будівництва військових об’єктів управління будівництва, реконструкції та капітального ремонту військових об’єктів Головного квартирно-експлуатаційного управління Збройних Сил України полковника Дмитра Парфьонова, нині з використанням сучасних світових будівельних технологій завершується встановлення металевих каркасів, а також обладнання інженерних мереж, замовлене обладнання для котельні. Триває обшивка корпусів сендвіч-панелями, які мають добру теплоізоляцію та вогнестійкість. За проектом казарму розраховано для розміщення двох рот, вона матиме спальне приміщення, туалети-умивальники, душові, прально-сушильне приміщення й кімнату відпочинку особового складу.

5525_p_11_img_4— Об’єкт заплановано до здачі в першому півріччі наступного року. Він є першим за своїм аналогом в Україні. Крім того, у майбутньому це військове містечко матиме змогу розширюватися, — підкреслив офіцер.

Своєю чергою, начальник квартирно-експлуатаційного відділу м. Миколаєва підполковник Олександр Марцоха зазначив, що із використанням сучасних технологій швидкого будівництва військових містечок в країнах НАТО наприкінці 2017 року в Миколаївському гарнізоні заплановано спорудити вісім двоповерхових каркасних гуртожитків для сімей військовослужбовців. І це один із дієвих шляхів розв’язання давньої болючої для наших військовослужбовців проблеми забезпечення житлом.

Сергій ДАНИЛЕНКО

Схожi записи: