У Міністерстві оборони відбувся брифінг щодо організації системи харчування військових частин та установ Збройних Сил України

 Жовтень 20, 2017

22689935_992021684273817_509295598_oСьогодні, 20 жовтня у Міністерстві оборони відбувся брифінг щодо організації системи харчування військових частин та установ Збройних Сил України.

В ході брифінгу начальник Центрального управління продовольчого забезпечення ЗС України Тилу ЗСУ полковник Микола Куклюк та начальник Центру розвитку та супроводження забезпечення матеріальними засобами ЗСУ Дмитро Марченко проінформували про поточний стан та перспективи запровадження нової системи харчування у Збройних Силах України.

За словами Миколи Куклюка, 23 військові частини перейдуть на нову систему харчування до завершення 2017 року, 12 із них уже харчуються по-новому, за системою електронного каталогу.

– Першими на нову систему перейшли Західна військово-морська база ВМС України, Навчально-тренувальний центр у Бердичеві, Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації у Києві, Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного у Львові, підрозділи Сил спеціальних операцій та інші, – повідомив полковник. – Також, з 1 жовтня на нову систему перейшли Навчально-оздоровчий комплекс Київського військового ліцею ім. Івана Богуна у Боярці та столичний Національний університет оборони України ім. Івана Черняхівського. Окрім того, 15 жовтня на нову систему харчування перейшов й 199 Навчальний центр ВДВ у Житомирі.

У каталозі записано понад 350 найменувань продуктів. Меню стало набагато розмаїтішим, ніж було раніше, його складають так, щоб військовослужбовці отримували необхідну норму каллорій на день.

У свою чергу, він додав, що у військові частини, які вже перейшли на нову систему харчування, Міністерство оборони закупило сучасне обладнання, витративши при цьому 50 млн грн.

Окрім цього, полковник Дмитро Марченко представив харчові набори нового зразку – сухпайки.

– На сьогодні закуплено тільки 112 тисяч сухого пайка. Практично всі вони вже видані у зону АТО, – зауважив полковник. – Новий сухпайок складається з 7 раціонів, в кожному з яких є різні страви, які не повторюються. Також у новому пакеті є хімічний розігрівач, який принципово змінює все. Тепер військовому не потрібно думати, як розігріти залізну банку.

Богдана ДЕРЕШ

Схожi записи: