На Новомосковському загальновійськовому полігоні зводиться нове табірне містечко на майже 2500 військовослужбовців

 Жовтень 19, 2017

Ера наметових містечок на Новомосковському загальновійськовому полігоні, що на Дніпропетровщині, добігає кінця. За планом уже наприкінці першого кварталу наступного року поблизу полігона виросте нове табірне містечко, в якому мешкатиме особовий склад військових частин, які прибудуть на відновлення боєздатності. Казарми покращеного типу розраховані на проживання близько 2 500 вояків.

Як розповів начальник Східного територіального квартирно-експлуатаційного управління полковник Олег Падитель, зокрема на полігоні побудують п’ять двоповерхових казарм на 480 місць кожна, комплексну будівлю «штаб-казарма», фізкультурно-оздоровчий комплекс. Буде проведений капітальний ремонт їдальні, яка тривалий час не використовувалася за призначенням. Кошторисна вартість даного проекту становить понад 120 млн грн.

Будівництво військового містечка у Черкаському гарнізоні можна вважати лише початком реалізації будівельних планів оборонного відомства на Дніпропетровщині. Вже наступного року планується звести казарми покращеного планування для проживання військовослужбовців за контрактом 93-ї бригади та 25-ї бригади ВДВ. Покращувати умови проживання контрактників будуть і в окремій танковій бригаді.

Аркадій РАДКІВСЬКИЙ

Схожi записи: