Берегові артилеристи ВМС України заселилися в нову казарму

 Жовтень 19, 2017

Урочисте відкриття капітально відремонтованої будівлі, в якій розміщено штабні й житлові приміщення та їдальня, відбулося в Білгороді-Дністровському. Ще рік тому на місці, де сьогодні розташоване військове містечко берегових артилеристів українських Військово-Морських Сил, був пустир із напівзруйнованими господарськими спорудами. Військовослужбовці, передислоковані сюди із району проведення АТО, змушені були жити практично в польових умовах — у наметах по 20 осіб без побутових зручностей, обігрівалися за допомогою буржуйок, вода була привозною, а митися випадало раз на тиждень у польовій лазні. Сьогодні на цьому місці сучасне військове містечко з усіма необхідними атрибутами армійського життя: плацом, спортивним майданчиком, парком бойових машин і техніки та новою казармою.

— Мені дуже приємно, що ми вводимо в експлуатацію після ремонту цей об’єкт. Адже добре відомо, в якій непростій ситуації щодо розміщення, опинилися військові частини і підрозділи ВМС ЗС України внаслідок окупації Росією Криму, — зазначив командувач ВМС ЗС України віце-адмірал Ігор Воронченко. — Це тільки перші кроки з відновлення фондів для берегових артилеристів, подальші роботи з відновлення інфраструктури вестимуться як у Білгороді-Дністровському, так і в інших гарнізонах флоту.

За інформацією начальника Білгород-Дністровської квартирно-експлуатаційної частини району підполковника Анатолія Желябка, у подальшому планується провести реконструкцію недобудованої казарми, яка має стати гуртожитком поліпшеного типу для проживання сімей військовослужбовців служби за контрактом.

— Коли рік тому частину вивели з району АТО, умови проживання тут майже не відрізнялися від тих, які були в нас на передовій, — розповів заступник командира бригади підполковник Михайло Юрченко. — Тому основним завданням командування стало вирішення питання щодо капітального ремонту будівель: казарми, штабу, їдальні, навчального корпусу. Цю будівлю ввели в експлуатацію в рекордно стислі терміни. Щоправда, будували її не з нуля. Раніше це була стара двоповерхова споруда, яку повністю реконструювали. Відтепер там на першому поверсі розміститься канцелярія, діловодство та їдальня, а на другому — житлові приміщення. Кожна кімната розрахована на чотири контрактники або вісім військовослужбовців строкової служби.

Зі слів командира бригади полковника Андрія Шубіна, велику допомогу в розв’язанні проблеми щодо підведення й підключення до основних комунікацій нам надали представники міської влади Білгорода-Дністровського та особисто мер міста Алла Гінак.

Наступного року тут планується до здачі друга казарма.

Олександр КІНДСФАТЕР

Схожi записи: