Передплатіть газету «Народна армія» для школярів вашого міста!

 Жовтень 11, 2017

5521_p_24_img_0001Важливість військово-патріотичного виховання молоді важко переоцінити, а надто, коли в країні йде війна

З жовтня читацька аудиторія нашого видання розширилася. Газету «Народна армія» читають уже й у школах, зокрема, Луганської та Донецької областей, Київщини, Хмельниччини і Черкащини, Вінниччини та Тернопільщини

Правдиву й об’єктивну інформацію про ситуацію на Сході України, про життя нашого війська та героїв, які нині боронять мир на Донеччині, про новинки озброєння та військової техніки, про маловідомі сторінки нашої історії, визначних представників української нації та багато іншої корисної інформації від авторів нашого видання зможуть дізнатися учні Маріуполя та Світлодарська, Часового Яру та Мар’їнки, у школах Авдіївки, Красногорівки та Курахового, а також Покровська, Торецька, Краматорська, Волновахи, Лимана, Щастя, Сєверодонецька, Лисичанська, Рубіжного, Кремінної, Попасної, Сватового, Троїцька та Новоайдара.

Уже читають нас і школярі в Каневі, Бучі, Шаргороді, Барі, Яготині, Василькові, Житомирі, Золочеві, Бродах, Старокостянтинові, Кам’янці-Подільському, Чорткові, Борщеві та в деяких школах Києва.

Реалізація проекту «Передплати газету «Народна армія» для школи» стала можливою завдяки підтримці ПАТ «Оболонь».

А з наступного місяця газету «Народна армія» читатимуть й у 200 школах Одеси та районних центрів області. Такий подарунок юні зробила профспілка працівників морського транспорту «Одеського морського порту».

У такий спосіб вищезгадані підприємства долучаються до важливої справи військово-патріотичного виховання молоді й на ділі демонструють свою громадянську позицію.

Хтозна, можливо, саме герої зі сторінок газети «Народна армія» спонукатимуть маленьких українців до вибору майбутньої професії — захисника рідної землі, й одного дня юнак у вишиванці з гордістю вимовить: «Я хочу, як він, захищати свою рідну землю!»

Виховуємо патріотів разом!

 

«Дякую всім, хто переймається вихованням дітей Донбасу»

5521_p_24_img_0002Віднедавна викладачі та учні п’ятьох шкіл Сєверодонецька, що на Луганщині, мають можливість читати «Народну армію». Зокрема вперше військову газету отримав тисячний колектив Сєверодонецького навчально-виховного комплексу «Спеціалізована школа-колегіум НУ «Києво-Могилянська академія». Друковане видання відразу ж розглянули й обговорили на занятті зі шкільної дисципліни «Захист Вітчизни».

— На жаль, у нас немає спеціалізованого класу військової підготовки. А навчальний посібник із предмета «Захист Вітчизни» — один на чотирьох учнів. До того ж він, звичайно ж, не містить опису тих подій, які відбуваються у країні, регіоні, українському війську. Тому ця газета для мене, як рятувальний круг, допоміжний методичний матеріал. Дякую всім, хто допомагає нам — мешканцям регіону, що охоплений війною, виховувати дітей патріотами України, — зауважив викладач шкільної дисципліни «Захист Вітчизни» старший лейтенант запасу Геннадій Корольов.

Учень 10-Б класу Валерій Пушкін, тільки-но побачив видання, одразу ж попросив педагога дозволити йому на один день узяти газету додому, аби показати її батькам.

— Я із восьмого класу мрію бути військовим і носити офіцерські погони. Тому усе, що пов’язано з армію, для мене є надзвичайно цікавим. Сподіваюся, що яскраві фото наших мужніх воїнів, розповіді про них у цьому виданні остаточно переконають рідних у тому, що я зробив правильний вибір, — сказав юнак.

Сороковий номер «Народної армії» поштарі принесли й до Сєверодонецької загальноосвітньої середньої школи І-ІІІ ступенів №1.

— Примірник газети ми розмістили у шкільній бібліотеці. Біля нього відразу ж зібралися хлопці. Там для них багато цікавого, особливо розповіді про сучасну зброю, спецпідрозділи. У цьому ж номері портрети вояків, які захищають наш край. Переконана, що видання допоможе нашим вихованцям зрозуміти, якою сьогодні є українська армія, а нашим педагогам — у проведенні тематичних уроків. Дякую всім людям, які організували цю передплатну кампанію і потурбувалися про дітей Донбасу, — зазначила заступник директора школи Ірина Алієва.

Схожi записи: