Центральному друкованому органу Міністерства оборони України “Народна армія” – 26 років

 Жовтень 11, 2017

22426527_1231870770281310_7963115557166984971_o

11 жовтня 1991 року Постановою Верховної Ради України газеті «Народна армія» (створена на базі газети «Ленинское знамя», видання Київського військового округу) було надано статус Центрального друкованого органу Міністерства оборони України. Фактично колектив нашого видання став першим підрозділом Збройних Силах України.

5 грудня 1991 року Державний комітет України по пресі зареєстрував «Народну армію» і видав їй відповідне свідоцтво. 13 січня 1992 року особовий склад редакції склав Військову присягу на вірність Українському народові. На цій церемонії був присутній народний депутат України Левко Лук’яненко.

Журналісти редакції «Народна армія» брали безпосередню участь у створенні Збройних Сил України. Вони об’єктивно та професійно розповідали та розповідають про процеси державотворення незалежної України, становлення Українського війська, про миротворчу місію українських підрозділів в різних куточках світу, діяльність вітчизняних підприємств «оборонки», про маловідомі сторінки української історії, видатних її особистостей тощо.

Наші кореспонденти завжди там, де наш солдат, і в мирний час – на військових полігонах, у миротворчих контингентах у різних куточках світу і під час бойових дій на Донбасі, в найгарячіших точках з перших днів проведення АТО. Ми пам’ятаємо, що достовірна інформація потрібна нашому солдату не менше, ніж боєприпаси та вода на передовій.

Вітаю з 26-річчям газети «Народна армія» та висловлюю слова глибокої вдячності всім народоармійцям різних поколінь, тим, хто стояв у витоків створення видання, хто закладав його міцний фундамент, хто пізніше в різні роки дбав за добре ім’я газети, її популярність серед читачів та сьогоднішньому поколінню журналістів газети за чесну і професійну роботу.

Головний редактор ЦДО МОУ «Народна армія» полковник Роман ДРАПАК

Схожi записи: