У Військовому інституті Київського національного університету відбувся відкритий чемпіонат з легкоатлетичного кросу

Жовтень 11, 2017

e93972c8ec7ed92eae31699a9dd07d7c5ffc1fc8ХІІІ-й відкритий чемпіонат з легкоатлетичного кросу відбувся днями у Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Він проходив на території студентського містечка та був присвячений пам’яті першого начальника Військового інституту генерал-лейтенанта Сергія Жукова.

— Цим заходом ми вшановуємо світлу пам’ять людини, яка зробила неоціненний внесок не лише у становлення нашого навчального закладу, а й у розвиток всієї системи військової освіти. Будучи палким прихильником спорту Сергій Анатолійович всіляко сприяв спортивним здобуткам та перемогам Військового інституту, — виступив з промовою офіцер Військового інституту полковник Віктор Уліч.

У змаганнях взяло участь понад 700 учасників, у тому числі постійний склад Військового інституту. Суддівство здійснювала суддівська бригада у складі: 4 судді національної категорії та 1 суддя міжнародної категорії. Змагання були проведені на високому організаційному рівні та за підтримки адміністрації Голосіївського району.

cbb2d2068d4f3b133cdef69fb0f6b6d41b25718a

Серед постійного складу кращі результати показали полковник Олександр Корчак та підполковник Оксана Марченко-Бабич.

Загальнокомандне перше місце серед підрозділів здобула команда навчального курсу майора І. Зіняка. В індивідуальному заліку серед військовослужбовців-чоловіків перше місце зайняв курсант Дмитро Комар з результатом 2 хв 54 с. Серед військовослужбовців-жінок перше місце зайняла курсант Алла Заровно з результатом 3 хв 52 с.

Переможці у командному та особистому заліках були нагороджені кубками, медалями та грамотами від начальника Військового інституту.