Восьмий Потяг Єднання України “Труханівська Січ”відправився у подорож

 Жовтень 10, 2017

IMG_3018ss10 жовтня з Центрального залізничного вокзалу Києва відправився в подорож восьмий Потяг Єднання України “Труханівська Січ”.

Учасниками цієї акції є  студенти, волонтери та військові з різних куточків України.

Акцію ініційовано волонтерами та громадськими діячами в рамках реалізації програми Президента України з підтримки національної Єдності з метою сприяння консолідації суспільства, піднесення патріотичного духу громадян, розвитку волонтерського руху, розвінчування міфів російської пропаганди, активізації міжрегіонального співробітництва, зокрема з реалізації культурних, освітніх та інформаційних проектів, спрямованих на налагодження діалогу та зміцнення взаєморозуміння жителів різних регіонів держави у справі розбудови в Україні.

Метою акції є залучення молоді до створення демократичного громадського суспільства та перетворення України на сучасну європейську країну.

– Міністерство оборони України та Генеральний штаб  Збройних Сил України вносять великий вклад у організацію цього заходу. Кожного разу потяг є тематичним. Цю тематику ми погоджуємо з  військовими. Перші потяги були волонтерські, які їхали на схід не тільки працювати з військовими, а показувати молоді чим займаються наші бійці та пропопували їм спробувати свої сили у військовій справі, – організатор волонтерського Агітпотягу «Труханівська Січ» Микола Бондар.

 

Схожi записи: