У Києві відбулася презентація книги про першого тренера братів Кличків – Володимира Золотарьова

 Жовтень 9, 2017

5У книзі Геннадія Ніколайчука «Золотарьов тренер на ринзі та в житті» зібрані унікальні фотографії, думки про бокс, тренерську кар’єру та людські стосунки Володимира Золотарьова – спеціаліста, який відкрив для світової спільноти легендарних боксерів – братів Кличків.

Презентація була присвячена 65-річчю Володимира Золотарьова та 50-річчю його боксерської кар’єри – саме ці дати легендарний тренер відзначає цього року.

7«Це унікальна книга, що розповідає історію життя відомого українського спеціаліста боксу Володимира Золотарьова – мудрого наставника не тільки на ринзі, але й у житті. Ідея її створення існувала уже дуже давно, і зараз настав час втілити її у життя. Адже і привід дуже значущий – Володимиру Золотарьову виповнилося 65 років, 50 років з яких він присвятив Його Величності Боксу», – сказав автор книги, віце-президент Федерації боксу Києва, віце-президент Асоціації спортивних журналістів  майор Збройних Сил України Геннадій Ніколайчук,.

8Захід відвідало багато визначних діячів та особистостей спорту, серед яких: призер Олімпійських ігор зі стрибків у воду Ілля Кваша, призерка чемпіонату світу з фехтування на шпагах Олена Кривицька, заступник Міністра молоді та спорту Ярослав Войтович та багато-багато інших. Привітати першого тренера  Володимира Олексійовича приїхав і його зірковий вихованець, мер міста Києва Віталій Кличко.

«Для мене бокс – це життя. Проходять роки, цей вид спорту змінюється, але я все одно його дуже люблю, і продовжую тренувати підростаюче покоління. Так, бокс змінюється. Він змінився за цей час. Але він завжди цікавий і мені він завжди подобається. Деякі скаржаться, що він змінюється, але на що скаржитися? Який є бокс – такий є. Його потрібно любити при всіх моментах» – зазначив Володимир Золотарьов.

 

Схожi записи: