Президент наголосив – головним гарантом незалежності країни є Збройні Сили! Це абсолютно відповідає дійсності – Степан Полторак

 Вересень 8, 2017
 Сьогодні, 8 вересня, під час робочої поїздки до району проведення АТО, Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак поспілкувався з військовослужбовцями – захисниками Батьківщини.

Очільник оборонного відомства наголосив, що за час АТО було багато зроблено для війська.

– Процес оборонного реформування йде за планом і він триває. Нам потрібен час, щоб розгорнувся оборонний промисловий комплекс, щоб ми могли розробляти та отримувати сучасну надійну зброю, нові зразки техніки, – зазначив Степан Полторак.

Він підкреслив, що незважаючи на те, що в країні є багато інших проблем, в державі велику увагу приділяють війську. Міністр оборони України зазначив, що 30 серпня Кабінет Міністрів України підтримав Проект постанови про грошове забезпечення військовослужбовців, який значно підвищить соціальний захист та відновить соціальну справедливість. Також повідомив про підписаний ним нещодавно наказ про збільшену грошову винагороду, тим хто виконує бойові завдання на лінії зіткнення в районі АТО.

– Ще кілька років тому у нас не було фахівців, не було екіпажів і коштів щоб забезпечити все потрібне для війська. На початок АТО ми не мали у що одягнути військових, завести і вивести техніку з боксів, не було чим воювати. Фінансовий ресурс не дозволяв нам це зробити. Розвідка була сліпа й глуха. Вчора Президент України – Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Петро Порошенко сказав, що головним гарантом незалежності країни є її Збройні Сили. Це абсолютно відповідає дійсності, – зазначив Степан Полторак.

Схожi записи: