Президент України присвоїв генерал-майору Максиму Шаповалу звання Герой України

 Вересень 7, 2017

79661c52536ba8755eeba4dd08aae443e4ef6c53Президент України – Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Петро Порошенко присвоїв генерал-майору Максиму Шаповалу звання Герой України. Про це Глава держави повідомив сьогодні, 7 вересня, у Верховній Раді України.

Президент України привітав мужніх воїнів-розвідників з нагоди 25-ї річниці воєнної розвідки України.

– Сьогодні, я підписав Указ про присвоєння генерал-майору Максиму Шаповалу звання Герой України, – сказав він.

Петро Порошенко наголосив на видатній, мужній та важливій роботі українського Героя в районі проведення АТО, зокрема, у глибокому тилу противника. Співробітник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Максим Шаповал загинув в автомобілі, внаслідок терористичного акту 27 червня у Солом’янському районі міста Києва.

Також присутні у Верховній Раді вшанували пам’ять загиблих захисників України під час російської агресії.

Президент України – Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Петро Порошенко зазначив, що ім’я Максима Шаповала присвоєно Спеціальному резерву Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

Нагадаємо, що генерал-майора Максима Михайловича Шаповала навічно зараховано до списків військової частини, якою він командував до своєї загибелі, з метою відзначення його особистого внеску у захист Батьківщини та виявлених при цьому мужності і героїзму, відваги, а також самовідданих дій під час виконання військового обов’язку в районі проведення антитерористичної операції. Відповідний наказ підписав Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак у серпні.

Крім того, на виконання відповідного наказу начальника Головного управління розвідки Міноборони України відомості про генерал-майора Максима Шаповала внесено у Книгу Слави Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

 

Схожi записи: