Зміни на солдатській кухні не бачить тільки той, хто не хоче їх бачити

 Вересень 6, 2017

5516_p_03_img_0001

У Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного запустили повністю оновлену курсантську їдальню, яка вражає не тільки технологічними можливостями, а й своєю енергоефективністю

Із вересня курсанти Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного почали харчуватися не гірше, аніж військовослужбовці армій Північноатлантичного альянсу. Військовий навчальний заклад у Львові став одним із піонерів переходу війська до нових стандартів харчування військовослужбовців Збройних Сил України. Ідеться про оновлення меню, курсантської їдальні та харчоблоку, де було зроблено капітальний ремонт приміщень і здійснено повне технічне переоснащення

5516_p_03_img_0003За словами начальника продовольчої служби Національної академії сухопутних військ майора Юрія Сльозки, щодня в їдальні вишу харчується понад півтори тисячі осіб. Це потребує великої відповідальності щодо організації харчування особового складу, дотримання найсуворіших санітарних норм, поліпшення якості готової продукції, а також рівня обслуговування.

5516_p_03_img_0002— Надзвичайно важливу роль тут відіграють саме умови, у яких працює персонал їдальні, і технічне оснащення закладу харчування. Завдяки проведеній роботі нам удалося досягти значної економії людських ресурсів та енергоносіїв, — розповів офіцер. — Усе обладнання відповідає стандартам й вимогам найкращих об’єктів масового харчування в Європі. Відтепер усі заготовки із цехів первинної обробки продукції потрапляють у гарячий цех винятково через холодильні камери. Також, для прикладу, лише один кухар за допомогою нової овочерізальної станції здатен за порівняно короткий час подрібнити овочі для страв для всього особового складу. А за допомогою спеціального апарата для виробництва вареників, сконструйованого в Польщі, один кухар може виготовити до 100 кілограмів традиційної української страви за годину.

До речі, персоналові їдальні відтепер не треба виконувати важку фізичну роботу, адже перевезення й доставка продуктів у цехи відбувається за допомогою спеціальних ліфтів і конвеєрів. Саме приготування їжі відбувається за допомогою найсучасніших пароконвекційних печей, багатофункціональних сковорід тощо. Також з’явилася можливість виготовляти власні кондитерські вироби. Крім того, установлено сучасні посудомийні машини та інше необхідне обладнання.

Що стосується новітнього кухонного обладнання, то воно, крім технологічності, вирізняється енергоефективністю. Для прикладу взяти хоча б нову посудомийну машину німецького виробництва. Посуд тут переміщується по конвеєрній стрічці, унаслідок чого процес максимально ефективний. До того ж витрата води невисока. А економія електроенергії становить до 14–18 кіловатів за годину. Знижено також витрати мийних засобів.

Високу оцінку оновленій курсантській їдальні Національної академії сухопутних військ дали й іноземні фахівці з тилу, зокрема зі збройних сил США та Канади.

— Уже не перший рік ми не тільки йдемо в ногу із часом щодо харчування військовослужбовців академії, а й намагаємось його випереджати та бути прикладом для інших військових частин й установ українського війська, — сказав заступник начальника тилу академії підполковник Олександр Мельничук. — На виконання вимог керівництва вітчизняного оборонного відомства ми ще до запровадження нової системи харчування суттєво розширили меню, відремонтували зали для їжі, закупили якісний посуд тощо.

Під час робочої поїздки до Львівського гарнізону Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак на власні очі побачив, які зміни відбулися в організації харчування військовослужбовців цього вишу. Особливе зацікавлення керівника оборонного відомства викликав технічний аспект функціонування оновленого харчоблоку курсантської їдальні й технологічні можливості кожного з установлених кухонних агрегатів. Міністр мав нагоду спостерігати за процесом приготування їжі та роботою персоналу їдальні. Генерал армії України Степан Полторак високо оцінив виконану роботу й наголосив, що такими із часом стануть їдальні всіх військових частин ЗС України.

Володимир СКОРОСТЕЦЬКИЙ

Схожi записи: