Українська сторона високо цінує прибуття делегації США для участі в урочистостях з нагоди 26-ї річниці Незалежності України, – Степан Полторак

 Серпень 21, 2017

b1b549bdae5104e972be4a8e7740824260cc90b7Українська сторона високо цінує прибуття делегації США на чолі з Міністром оборони цієї держави для участі в урочистих заходах з нагоди 26-ї річниці Незалежності України. Про це повідомив Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак.

– Участь в урочистостях – надзвичайно потужний сигнал з боку США щодо продовження послідовної підтримки України, – зазначив він.

За словами керівника вітчизняного оборонного відомства, США є головним стратегічним партнером для України у всіх вимірах – політичному, військовому та економічному.

– Всебічна допомога США – визначальний фактор відновлення суверенітету та територіальної цілісності України у міжнародно-визнаних кордонах. Для України це особливо важливо з огляду на розвиток безпекової ситуації в Європі та у світі, – підкреслив генерал армії України Степан Полторак.

Схожi записи: