В Одесі військовослужбовці оперативного командування «Південь» взяли участь у змаганнях з міні-футболу

 Серпень 21, 2017

83c8a8385566864359bd4e3ed25e048f2b671b0f

Змагання з міні-футболу за участю 10 команд з військовослужбовців оперативного командування «Південь» відбулися в Одесі.

За результатами змагань перемогу виборола команда відділу охорони державної таємниці, другою стала збірна команда управління персоналу, а третє місце посіла команда управління оперативного забезпечення.

Переможцям змагань буловручено кубки, грамоти, м’ячі та інші цінні подарунки. Крім того, за підсумками турніру було визначено кращого воротаря та гравця турніру.

За словами начальника фізичної підготовки та спорту оперативного командування «Південь» підполковника Олександра Блідченка, метою проведення заходу стало підвищення рівня фізичної підготовленості особового складу, його спортивної майстерності та військово-професійної працездатності, залучення до постійних занять спортом, а також пропаганда здорового способу життя.

– Крім того, змагання дало можливість відібрати кращих гравців, які незабаром представлятимуть оперативне командування на першості Сухопутних військ Збройних Сил України з міні-футболу, – підкреслив офіцер.

 

Схожi записи: