У Вінниці розпочався сьомий турнір з великого тенісу Повітряних Сил ЗС України

 Серпень 16, 2017

20914303_1998627407081996_4922711047885054873_n

У Вінниці розпочався сьомий Міжнародний благодійний тенісний турнір Повітряних Сил на кубок Повітряних Сил Збройних Сил України.

У цьогорічних змаганнях беруть участь понад сімдесят військових та цивільних спортсменів із десяти областей України та інших країн світу в особистій та командній першостях це військові з Республіки Польща та Білорусь, з структурних підрозділів Генштабу, Київської асоціації військових аташе, головного управління розвідки Міноборони, командування Повітряних Сил України, Сухопутних військ, оперативного командування “Південь” та представники різних тенісних клубів.

Захід приурочений до 26-ї річниці Незалежності України та для підтримки військовослужбовців, які проходять лікування та реабілітацію у Військово-медичному клінічному центру Центрального регіону. Крім того усі зібрані кошти під час тенісного турніру будуть передані на потреби військовослужбовців із зони АТО, які потребують медичної допомоги та знаходяться у лікувальному закладі.

Під час відкриття турніру й заступник командувача Повітряних Сил Збройних Сил України з бойової підготовки генерал-лейтенант Віктор Сідаш подякував спортсменам за пропаганду здорового способу життя серед військовослужбовців, працівників, ветеранів Збройних Сил та цивільного населення нашої держави, а також вручив грамоти та подяки особам, які допомогли організувати турнір.

Схожi записи: