Курсанти-першокурсники Національної академії сухопутних військ продемонстрували свій стройовий вишкіл

 Серпень 8, 2017

2

У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки видового військового вишу, де зараз триває етап первинної військово-професійної підготовки для цьогорічних вступників, провели огляд-конкурс строю та пісні.

На одному із стройових плаців полігону курсанти-першокурсники продемонстрували свій стройовий вишкіл та згуртованість під час пересування у складі підрозділів та виконання стройових пісень.

– Стрій – це місце, де виховуються дисциплінованість та командний дух, – розповів заступник начальника табірного збору по роботі з особовим складом підполковник Дмитро Богородицький. – Тож, окрім щоденних занять з предметів військової підготовки, ми намагаємось прищепити цим юнакам та дівчатам відчуття єдиного міцного колективу, надійного плеча товариша та усвідомлення взаємодопомоги.

1

За результатами огляду-конкурсу, перше місце посіла 6-а рота 3-го навчального батальйону. Другою стала 2-га рота 1-го навчального батальйону, а третє почесне місце вибороли курсанти 3-ої батареї 2-го навчального дивізіону.

Усі підрозділи-переможці отримали від керівництва табірного збору заслужені відзнаки та солодкі подарунки.

Медіа-група Національної академії СВ

Схожi записи: