Відведені, але до бою готові!

 Серпень 7, 2017

IMG_3735

“На своїй САУшці ми як одне ціле, як п’ять пальців на руці”, – кажуть артилеристи -переможці змагань за звання найкращого артрозрахунку в районі антитерористичної операції.

Нині цим хлопцям вручили відзнаки та грамоти від командування Сухопутних військ, а від керівництва АТО найкращий артилерійський розрахунок самохідної артустановки 2С1 “Гвоздика” отримав мікрохвильову піч за перше місце в змаганнях.

IMG_3776

Безумовно, річ буде корисною в колективі. Готувати їжу немає коли, та й умови не санітарні. А от щось швидко розігріти – саме те. Бійці жартують, що на наступній першості треба виграти холодильник, бо спека надзвичайна.

– Змагання закінчилися кілька днів тому, але обіцяна пічка таки до нас приїхала. Комбриг привіз, привітав, вручив, – розповідає командир гармати молодший сержант Ілля Л. – Перемогли, бо постійно тренуємося, у рази перевершуємо визначені нормативи, знаємо й розуміємо, тут не навчання, а справжні бойові дії. Ціна помилки або недбальства надто висока.

Саме це й казав перед строєм командир гірсько-піхотної бригади. Коротко він ознайомив бійців зі станом справ на лінії зіткнення, розповів, що у світі відбувається з погляду геополітики.

– У нас нині гарний привід зустрітися, вітаємо колег із чудовими результатами, але пам’ятаймо, навіщо ми тут, хто наш ворог і яку ціну ми платимо за нашу свободу.

IMG_3701

IMG_3715

IMG_3794

 

IMG_3672

Юрій ІГНАТ

 

Схожi записи: