У ВМС ЗС України проведено «круглий стіл» з питань удосконалення підготовки майбутніх офіцерів

 Липень 31, 2017

20431252_778977298972209_5366548962969704269_nУ Військово-Морських Силах ЗС України в ході «круглого столу» проаналізували якість підготовки офіцерів у вищих військових навчальних закладах та виробили пропозиції щодо вдосконалення підготовки курсантів.

До заходу залучалися представники керівного складу Інституту Військово-Морських Сил Національного університету “Одеська морська академія”, офіцери управління бойової підготовки Командування ВМС ЗС України та відділень бойової підготовки військово-морських баз, офіцери-випускники вишів 2017 року.

Учасники «круглого столу» проаналізували результати роботи, пов’язаної з наданням допуску молодим офіцерам до самостійного виконання обов’язків за посадою, а також стан відпрацювання відгуків командирів підпорядкованих військових частин щодо якості підготовки випускників та налагодження зворотного зв’язку командирів з навчальними закладами.

За результатами обговорення вироблено пропозиції щодо удосконалення підготовки курсантів у Інституті Військово-Морських Сил та шляхів підвищення готовності молодого офіцера до виконання поставлених завдань. Пропозиції вносилися з урахуванням особистого досвіду офіцерів-випускників щодо становлення на посаді та механізму формування командирського авторитету в підрозділах.

Прес-центр Командування  ВМС ЗС України

Схожi записи: