Коли душа бажає свята, а за рогом чекають пацієнти…

 Липень 27, 2017

IMG_2693

Сьогодні, 27 липня,  у невеличкому прифронтовому містечку Часів Яр на Донеччині, військові медики 65-го мобільного госпіталя відзначають свій перший серйозний ювілей – 10-ту річницю.

Перший “бойовий”  вишкіл медикам довелось проходити вже на початку свого заснування. У 2008 році на артилерійських складах у Лозовій розгорнутий мобільний шпиталь надав медичну допомогу тисячам людей: як силовикам, так і цивільним.

IMG_2723

З 2014 року шпиталь на Донбасі. Шалений ритм роботи, евакуація поранених і навіть бойові зіткнення – військові медики бачили усе.

Нині професійні лікарсько-сестринські бригади надають невідкладну допомогу військовослужбовцям, проводять стаціонарне й амбулаторне лікування. Знаходять час і для місцевих мешканців й жителів прилеглих сіл. За словами керівника мобільного госпіталя підполковника медичної служби Павла Пилипенка, сьогодні надано медичну допомогу майже 8 тисячам жителів регіону. Чимало місцевих навіть влаштувалось на роботу, одягнувши погони…

IMG_2700

Стрій медиків без білих халатів виглядав, як справжній військовий підрозділ, щоправда жіночок якось підозріло багато. Їх привітав  начальник Військово-медичного клінічного центру Північного регіону полковник медичної служби Юрій Подолян, мер Часового Яру Ольга Опанасенко, керівники інших військових медустанов.

З нагоди свята медики отримали традиційні військові подарунки: грамоти, медалі, відзнаки, військові звання, а у когось (визначить начальник), буде стояти новий холодильник – подарунок від колег з Харкова.

Після того, як військових медиків щедро освятив отець неворожого Україні патріархату, усі порозповзалися по робочих місцях. Хоч душа і бажає бодай якогось свята, за рогом вже чекають пацієнти, вони ж бо не знали, що у медиків в погонах нині день народження…

IMG_2728

IMG_2748

 

IMG_2676

IMG_2715

Юрій Ігнат

Схожi записи: