Остерігайтесь домашніх консервованих грибів та ковбаси

 Липень 17, 2017

Чотири смертельні випадки захворювання на ботулізм, понад 30 осіб з кишковою інфекцією на лікарняних ліжках. Такими невтішними є результати споживання громадянами України неякісних продуктів харчування лише за останні півтора місяця. Про те, чим небезпечний ботулізм і як від нього вберегтися, розповідає начальник Центрального санітарно-епідеміологічного управління Міністерства оборони України майор медичної служби Сергій Литовка.

— Одразу хочу зазначити, що у Збройних Силах України випадків ботулізму не зафіксовано. Проблема із цим захворюванням стосується всієї держави, зокрема системи загального санітарно-гігієнічного моніторингу та контролю за якістю харчових продуктів.

Ботулізм — це гостре інфекційне захворювання, яке не передається від людини до людини, а виникає внаслідок вживання неякісних продуктів. Так, мікроорганізм розвивається в неправильно консервованих чи пастеризованих харчах, зокрема консервах, або ж у неякісно засоленій рибі. Виділяється токсин, який призводить до клінічних порушень в організмі. Специфічними симптомами ботулізму є виникнення розладів, зокрема зору. Інфікований не може зосередитися та сфокусувати зір, погано бачить, у нього може двоїтися в очах. З’являються спазми при ковтанні. Спостерігається підвищена стомлюваність, м’язова слабкість, запаморочення.

За будь-яких симптомів, які хоча б приблизно нагадують ознаки ботулізму, потрібно обов’язково звернутися до лікаря. Адже боротьба з цією хворобою надскладна. Якщо вчасно не провести детоксикаційну терапію в умовах стаціонару, в організмі відбуваються незворотні зміни, що можуть призвести до смерті.

Аби перешкодити виникненню випадків захворювань на ботулізм та інші кишкові інфекції, санітарно-епідеміологічна служба Міноборони попереджає командування військових частин, що завезені нецентралізованим шляхом харчові продукти можуть бути лише тривалого зберігання із відповідними сертифікатами якості. Це стосується тієї допомоги, яку доставляють волонтери. Тобто возити такі продукти, як домашні консервовані гриби чи ковбаси, у підрозділи категорично забороняється.

Також у Збройних Силах за весь час воєнних дій на Сході України не зафіксовано випадків ранової інфекції, зокрема правця та ботулізму. Вони виникають, якщо вогнепальну рану не обробити належним чином протягом кількох діб. Первинна хірургічна допомога, зокрема обробка ран, надається українським військовим вчасно, тому такі випадки виключені й у подальшому.

Оксана УРЕТІЙ

Схожi записи: