Відремонтований Ан-26 передали «кожедубівцям»

 Липень 17, 2017

5508_p_14_img_0004Від початку бойових дій на Сході України представники ДП «Завод 410 цивільної авіації» передали в бригади ПС ЗС України вже два літаки повітряного спостереження та аерофотозйомки Ан-30 і шість військово-транспортних Ан-26. Сьомий капітально відремонтований Ан-26 увійде до складу навчальної авіаційної бригади Харківського національного університету ПС ім. Івана Кожедуба.

— На заводі було капітально відремонтовано й здійснено вдосконалення літака — поліпшено системи зв’язку, навігації, приладової та іншої бортової апаратури. Установлені на цьому літаку сучасні системи дають змогу здійснювати польоти на міжнародних трасах, завдяки чому він може брати участь у спільних діях із силами НАТО, — розповів генеральний директор ДП «Завод 410 цивільної авіації» Віктор Ганькевич.

— Тепер курсанти тренуватимуться на літаку, який відповідає вимогам ІКАО, — сказав головний інженер авіації Повітряних Сил ЗС України генерал-майор Петро Скоренький. — Окрім того, екіпажі цього військово-транспортного літака виконуватимуть перевезення й десантування особового складу та вантажів. До кінця року ми плануємо отримати ще кілька літаків такого типу.

Віктор ГЕДЗ

Схожi записи: