«Ігри нескорених»: тренувальний збір триває

 Липень 12, 2017

5508_p_16_img_0001Національна збірна активно готується до міжнародних змагань, які відбудуться у вересні цього року в Торонто

До Києва прибули спортсмени, які увійшли до складу національної збірної України. Протягом двох тижнів вони тренуватимуться разом під наглядом професійних тренерів.

Збірна одночасно тренується у басейні та на спортивній базі ЦСК ЗС України, що на Трухановому острові, та на стадіоні «Спартак»

5508_p_16_img_0003_2— Зараз у стрільбі з лука тренуються п’ятеро ветеранів, четверо з яких увійшли до складу національної збірної. Ми переглядали результати попередніх Invictus Games, і за цими результатами наша команда потрапляє до вісімки, — говорить Ольга Ягодкіна — майстер спорту міжнародного класу, тренер по стрільбі з лука.

Спортсмен національної збірної України Роман Панченко розповів, що коли дізнався про Invictus Games, хотів спробувати свої сили у плаванні, а потім віддав перевагу стрільбі з лука. За короткий термін тренувань показав дуже хороші результати.

5508_p_16_img_0004_3— Коли я прийшов на перший відбір, то спробував постріляти з лука, хоча раніше його в руках не тримав. Мені сподобалось, і вже за місяць почав тренуватися шість разів на тиждень у Львові. Коли дізнався, що пройшов до п’ятнадцятки, емоції просто зашкалювали, — каже Роман.

5508_p_16_img_0002_1Нагадаємо, що 25 червня під час святкування 150-ї річниці заснування Канади в Києві були названі імена 15 атлетів, які увійшли до основного складу національної збірної України.

***

У «Мистецькому арсеналі» відбулася зустріч Генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберга зі збірною командою України «Ігор нескорених».

Віце-прем’єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе та Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг виступили з промовами та побажали українцям успіхів.

Генеральний секретар НАТО урочисто вручив великий подорожній сертифікат для основного складу команди капітанові національної збірної «Ігор нескорених» Олександру Писаренку. Також Єнс Столтенберг поспілкувався з членами української команди, вручив індивідуальні грамоти і квитки учасникам основного складу «Ігор нескорених» та офіційній делегації.

Олександр Писаренко у відповідь подарував пану Єнсу Столтенбергу футболку національної збірної «Ігор нескорених» та автографи 15 учасників основного складу в рамці.

Олена КРУГЛЄНЯ

Схожi записи: