На Кіровоградщині тривають навчальні збори загону територіальної оборони

 Червень 30, 2017

26986f9bfae5fb25bad24d46c1a8bb41cf0cde37

29 червня військовозобов’язаних загону територіальної оборони Голованівського району Кіровоградської області оповістили про явку на призовну дільницю Голованівського районного військового комісаріату на десятиденні збори.

Всього на збори викликалось і з’явилося понад 270 військовозобов’язаних з різних куточків Голованівського району. Це в основному патріотично налаштовані громадяни старшого віку або ті, які за своїми особливостями та станом здоров’я не можуть проходити службу в бойових підрозділах Збройних Сил України, але бажають бути корисними в захисті рідної землі.

b087235e2dbcc26cf2cf5c16d10e22222441e665

З прибуттям до військового комісаріату військовозобов’язані отримали нову військову форму та були розподілені по військовим підрозділам. Після вивчення та з’ясування попередньої підготовки, командирами підрозділів призначено найбільш підготовлених, у військовому плані, громадян.

Збори проходитимуть 10 діб. Проживати протягом всього терміну чоловіки будуть у спеціально облаштованому польовому таборі. Вони матимуть триразове харчування, одноразові грошові виплати та можливість набути практичних навичок для оборони своєї місцевості

У ході проведення зборів сплановані заняття з різних видів військової підготовки: інженерної,  спеціальної, вогневої й тактичної. Керівниками занять та інструкторами призначені досвідчені військовослужбовці, які вже мають досвід у проведенні антитерористичної операції на сході нашої країни.

Схожi записи: