У рамках командно-штабних навчань особовий склад бригади тактичної авіації повітряного командування «Центр» здійснив марш на відстань близько 500 кілометрів. Фото

 Червень 19, 2017

 

2

Захід здійснено з метою підготовки оперативного аеродрому для прийняття бойових літаків. Колона техніки складалась з техніки для розгортання засобів наземного забезпечення польотів, пожежного та санітарного автомобілів, палево-заправників, польової кухні, а також автомобілів для перевезення майна та забезпечення життєдіяльності підрозділу.

Під час виконання комплексно льотно-тактичних вправ, відповідно до поставлених завдань, льотним складом на винищувачах МіГ-29 здійснено перехоплення повітряних цілей «противника». В ролі умовного противника виступили бойові літаки типу Су-27 та Су-24, які умовно наносили імітовані удари по важливих державних об’єктах.

– Наші льотчики виконали завдання на «відмінно», цілі були перехоплені на заданих рубежах, – зазначив заступник командира бригади з льотної підготовки підполковник Дмитро Фішер.

Також під час практичних дій командно-штабних навчань виконано перебазування пари літаків на підготовлений визначений оперативний аеродром. Здійснивши маневр льотний склад заступив на чергування та відпрацював перехоплення цілі.

14

11

21

5 (1)

Прес-служба Повітряного командування “Центр”

 

Схожi записи: