Заощаджуйте із соціальною карткою учасника АТО

 Червень 14, 2017

5504_р_02_001Більше 80 тисяч ветеранів уже отримали «Соціальну картку учасника АТО» за програмою Всеукраїнського об’єднання учасників АТО «Українці-разом!»

«Соціальна картка учасника АТО» — це всеукраїнська соціально-правова програма допомоги учасникам бойових дій за підтримки соціально відповідального бізнесу.

— Жодної копійки з державного бюджету! Все за сприяння майже 1800 підприємств малого та середнього бізнесу по всій Україні, які долучилися до ініціативи Всеукраїнського об’єднання учасників АТО «Українці — разом!» до програми соціально-правового захисту «Соціальна картка учасника АТО». Більше 80 тисяч учасників АТО вже мають іменні соціальні картки, цього року планується забезпечити картками ще 20 тисяч учасників бойових дій, — розповів голова правління Всеукраїнського об’єднання учасників АТО «Українці — разом!» Руслан Руденко.

Щоб допомогти один одному, фронтовики вирішили об’єднатися. Як варіант альтернативної допомоги запровадили власну соціальну програму.

Це звичайна пластикова не банківська картка, що дозволяє власнику отримувати безкоштовну юридичну, психологічну та медичну допомогу. Окрім цього, діють знижки на покупки у всеукраїнських торгових мережах. На покупки в супермаркетах у різних торговельних мережах діють знижки у розмірі 7%, 10% — на побутову техніку, 35% — на одяг та взуття та близько 3% можна зекономити на заправці авто. Долучитися до цієї програми може кожен підприємець, кожна мережа, яка має бажання допомогти учасникам АТО.

Ті, хто вже давно користуються карткою, розповідають, що найчастіше її використовують, коли купують продукти та одяг.

— За місяць можна зекономити приблизно 800 гривень. Картка прив’язана до електронних терміналів, а там, де їх немає, достатньо показати картку продавцю магазину, — розповідає учасник АТО Віктор Н.

Отримати соціальну картку може кожен військовослужбовець, який має посвідчення УБД. Для цього необхідно спочатку зареєструватися, заповнивши заявку, на сайті. Обов’язково залишити контактну інформацію — електронну пошту або номер телефона, або і те, й інше. За 7–14 днів ваші дані перевірять, після чого ви отримаєте повідомлення на електрону адресу або телефон, що ваша іменна соціальна картка готова. Отримати її можна в офісі об’єднання або в обласних та районних осередках у координаторів програми. Картка виписується на конкретне ім’я, має високий рівень захисту. Одну можна оформити на учасника АТО, дві — на родину загиблого — батькам та дружині.

Тетяна МОРОЗ

Схожi записи: