Національну академію сухопутних військ відвідали американські студенти. Фото

 Червень 13, 2017

00

Близько тридцяти представників університету Нью-Хевен (США), серед яких були як спудеї, так і їхні викладачі, відвідали провідний навчальний заклад Сухопутних військ.

На початку свого візиту американські гості зустрілися із керівництвом навчального закладу. Начальник Академії генерал-лейтенант Павло Ткачук розповів їм про історію та сучасні завдання вишу, а також відповів на запитання. Згодом, після перегляду презентаційного фільму, американські студенти мали можливість вільно поспілкуватися із українськими курсантами. На початку розмови кожна зі сторін презентувала свій навчальний заклад, а згодом розмова точилася навколо курсантського та студентського навчання, побуту та дозвілля.

1

Також американські спудеї мали можливість ознайомитися з історією навчального закладу, відвідавши академічний музей.

Передбачено, що наступного дня іноземні гості відвідають Міжнародний центр миротворчості та безпеки, де ознайомляться із особливостями його роботи, зустрінуться із військовослужбовцями різних країн та представниками ЗС України, а також побувають на заняттях з бойової підготовки, які проходять наші бійці під керівництвом іноземних інструкторів.

6Медіа-група Національної академії СВ

Схожi записи: