Пес закрив собою від осколків міни двох бійців

 Червень 9, 2017

5503_p_08_img_0001Третя година ночі, сон медиків перериває сигнал рації: «Два «300-х!» Машина тут же мчить на допомогу. Одного з бійців поранено в обидві стопи, другого — в руку. Ситуація складна, та не фатальна.

— Можете вважати, що вам пощастило… Все ж таки розрив міни був зовсім поряд, — констатує медик.

— Та яке там «пощастило»? Це ж Рекс узяв на себе основний удар… — поранений воїн розповідає про героїзм свого пса. — На жаль, не вберігся, «впіймав» чимало осколків…

За дві години медики повернулися на позиції. Зібралися перепочити, та побачили, що до них мчать гості. Доставили пса Рекса, який закрив собою двох бійців. У собаки була перебита кістка, осколок у грудях, шиї… Але живий!

— Рекс пролежав кілька годин на позиціях із пораненнями, всі були впевнені, що він загинув, — розповідає медик Олексій. — Коли побачили, що живий, одразу повезли до нас. Ситуація виявилася дуже складною. Ми вкололи знеболювальне, зупинили кров, промили рану, вилучили осколок з шиї. Аби врятувати собаці кістку, відвезли його до міської лікарні, там зробили рентген, прооперували, з’єднали кістку проволокою…

Відтоді Рекс став справжньою зіркою Інтернету. А боєць, коли дізнався про порятунок свого чотирилапого друга, почав одужувати надшвидкими темпами.

Анастасія ОЛЕХНОВИЧ

Схожi записи: