Курсанти 184-го Навчального центру позмагалися за першість у п’яти спортивних дисциплінах. Фото

 Травень 29, 2017

imgp1111

У 184-му Навчальному центрі Національної академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного відбулися спортивні змагання серед військовослужбовців строкової військової служби.

Майже сотня солдатів поборолися за першість у п’яти спортивних дисциплінах: підтягуванні, підніманні гирі, волейболі, естафеті та перетягуванні канату.

Спершу солдати випробували себе на перекладині, а згодом перейшли до важкої атлетики — піднімання гирі. В залік йшов загальний результат кожної окремої команди. Наступним змаганням стали волейбольні матчі на вибування. Після того, як військовослужбовці показали вправне володіння м’ячем відбулася естафета, де найкращі бігуни змагалися в спритності і витривалості. Останнім же випробуванням для команд стало змагання найсильніших курсантів у перетягуванні канату.

imgp1114

Кожний етап спортивного свята супроводжувався бурхливою підтримкою, підбадьорюючими оплесками та вигуками товаришів по службі, які активно вболівали. Особливо це відчувалося під час фінального змагання, коли напруга й хвилювання за успіхи своїх товаришів було найбільшим.

«Це були класні змагання! І хоча в решті-решт перемогла інша команда, ми показали на що ми здатні і боротьба була напруженою, тож соромитися нам нічого», — ділиться солдат Святослав Піпчак.

Після завершення відбулася церемонія нагородження учасників, на якій кожну команду привітали з участю і зайнятими місцями. В якості нагороди за старання військовослужбовцям подарували торти, які вони відразу розділили із командою.

imgp1113

imgp1112

Роман Поронюк

Схожi записи: