Експерти НАТО ознайомилися з ходом створення у ВМС ЗС України центру підготовки сержантського складу

 Травень 24, 2017

18582481_741562689380337_2605661301390610692_n

На Миколаївщині експерти НАТО з питань підвищення якості підготовки сержантського (старшинського) складу ознайомилися з ходом створення у ВМС ЗС України Центру підготовки сержантського складу. Представники Національної гвардії штату Каліфорнія (США), збройних сил Канади, Литви та Латвії оглянули організацію навчального процесу, побутові умови підготовки курсантів та надали практичну допомогу у вирішенні проблемних питань з використанням досвіду збройних сил країн-членів Північноатлантичного альянсу.

За словами начальника відділу по роботі з сержантським та старшинським складом – головного старшини ВМС ЗС України старшого мічмана Павла Ручки, іноземні колеги в цілому залишилися задоволені формуванням Центру підготовки сержантського складу українських ВМС, який дозволить якісно готувати сержантів та старшин, удосконалювати їхні лідерські якості.

Також зазначив Павло Ручка, що навчання у новостворюваному центрі підготовки здійснюватиметься за двома рівнями – базовим та середнім, відповідно до нової системи багаторівневої підготовки. За його словами, це концептуально новий підхід до навчання, який відповідає стандартам НАТО, та базується на принципі “сержант готує сержанта”.

Прес-центр Командування ВМС ЗС України

Схожi записи: