В Національній академії сухопутних військ відбулося спортивне свято. Фото

 Травень 23, 2017

 

1

Згідно з планом спортивних заходів, в Національній академії сухопутних військ було проведено спортивне свято.

Відкрив захід начальник Національної академії сухопутних військ генерал-лейтенант Павло Ткачук. Він звернув увагу присутніх на виключну роль фізичної підготовки для сучасного офіцера як запоруки стійкості, витривалості, здатності рішуче діяти у бою, а також на спортивні здобутки вихованців навчального закладу.

Впродовж кількох годин курсанти та офіцери навчального закладу змагалися  з перетягування канатом, у підйомі двох гир вагою 24 кг, жимі штанги лежачи, подоланні смуги перешкод з ящиком, декількох естафетах та спортивних іграх тощо.

Отже, за підсумками змагань серед курсантських підрозділів у естафеті 10×400 м, кросфіті (естафеті з вантажем), вправі з колодою, штовханні гир 24 кг по довгому циклу першими стали курсанти-артилеристи. Кращою у перетягуванні канатом серед чоловіків, бігу по квадрату з перенесенням ящиків, подоланні смуги перешкод з ящиком виявилася команда факультету бойового застосування військ. Перемогу в жимі штанги лежачи та перетягуванні канатом серед жінок святкували представники загальновійськового факультету, а вихованці Військового коледжу сержантського складу були першими в жіночій естафеті 6×200 м та кросфіті (естафеті з власною вагою).

22

Загалом, у командному заліку третьою стала команда Військового коледжу сержантського складу, друге місце посіла команда факультету ракетних військ і артилерії № 1, а перемогу святкувала команда факультету ракетних військ і артилерії № 2.

Всіх призерів було нагороджено грамотами, медалями та кубками, а переможці у командних видах отримали також і солодкі призи від керівництва навчального закладу.

Варто  зазначити, що за результатами спортивного свята до збірних команд Академії потраплять спортсмени, які показали найкращі результати. Невдовзі вони будуть представляти Академію та Збройні Сили на спортивних аренах України, Європи та світу.

14

27

5

Медіа-група Національної академії СВ

Схожi записи: