Об’єднаному комітету профспілки працівників Збройних Сил України – 25 років

 Травень 19, 2017


IMG_9847_новый размер

Чверть століття на захисті прав та інтересів працівників ЗСУ.

Напередодні дня заснування Об’єднаного комітету профспілки працівників Збройних Сил України у Генеральному штабі ЗС України відбулися урочистості з нагоди цієї ювілейної дати. Серед гостей заходу були представники профспілок, структурних підрозділів Міноборони та Генерального штабу ЗСУ.

– Минуло 25 років з того дня, як відбулася перша установча профспілкова конференція, – зазначив під час заходу голова Об’єднаного комітету профспілки працівників Збройних Сил України Юрій Вєлькін. – Підсумком її роботи, стало створення нашого об’єднаного комітету профспілок до якого входять  працівники апарату Міністерства оборони та Генерального штабу ЗС Укрїани. Він також зауважив, що  сьогодні, озираючись на пройдений шлях, можна сказати, що був він не легким, але плідним.

За словами голови Центрального комітету Всеукраїнської профспілки працівників Збройних Сил України Валерія Добровольського на сьогодні перед трудовими колективами оборонної сфери стоять відповідальні завдання з якими необхідно поратися. Зокрема йдеться про дотримання норм охорони праці, виконання положень Галузевої угоди між МОУ та профспілками щодо нормованості робочого часу, гідної оплати праці тощо та широкого спектру питань соціально-економічного захисту працівників Збройних Сил.

З нагоди урочистого заходу працівників профспілок привітав творчий колектив Заслуженого Академічного Ансамблю пісні і танцю Збройних Сил України.

IMG_9822_новый размер

IMG_9831_новый размер

IMG_9927_новый размер

IMG_9827_новый размер

 

IMG_9871_новый размер

Схожi записи: